ABPDRRV015PDAA5
DigiKeys produktnummer
480-ABPDRRV015PDAA5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ABPDRRV015PDAA5
Beskrivelse
SENSOR 15PSI 0.059" 4.5V 6-DIP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykksensor ±15PSI (±103,42kPa) Differensiell Hann - 0,059" (1,5mm) rør, dobbel 0,5V – 4,5V 6-DIP (0,453", 11,50mm), doble porter, samme side
Kategori
Forsyningsspenning
4,75V – 5,25V
Produsent
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Portstørrelse
Hann - 0,059" (1,5mm) rør, dobbel
Serie
Portstil
Med mothaker
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Forsterket utgang, Temperaturkompensert
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
PC-pinner
Bruksområder
Medisinsk ventilasjon
Maksimalt trykk
250PSI (1723,69kPa)
Trykktype
Differensiell
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Driftstrykk
±15PSI (±103,42kPa)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Utgangstype
Analog spenning
Kapsling
6-DIP (0,453", 11,50mm), doble porter, samme side
Utgang
0,5V – 4,5V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DIP
Nøyaktighet
±0,25%