PCN10A-64P-2.54DS(72)
DigiKeys produktnummer
H124244-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PCN10A-64P-2.54DS(72)
Beskrivelse
CONN DIN HDR 64POS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
64 Flerpolet DIN-kontakt Hode, Hannpinner Gull Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCN10A-64P-2.54DS(72) Modeller
Kategori
Stil
B
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Serie
Terminaler
Loddetinn
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Kontakttype
Hode, Hannpinner
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Antall posisjoner
64
Nominell strøm (AMP)
2A
Antall posisjoner lastet
Alle
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,100" (2,54mm)