FX8C-100S-SV5(92)
DigiKeys produktnummer
H121945TR-ND - Tape og spole (TR)
H121945CT-ND - Båndavsnitt (CT)
H121945DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FX8C-100S-SV5(92)
Beskrivelse
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
100 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX8C-100S-SV5(92) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
39,4µin (1,00µm)
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Høyde over tavlen
0,352" (8,95mm)
Avstand
0,024" (0,60mm)