FX8C-100S-SV(93)
DigiKeys produktnummer
26-FX8C-100S-SV(93)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-FX8C-100S-SV(93)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-FX8C-100S-SV(93)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FX8C-100S-SV(93)
Beskrivelse
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
100 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX8C-100S-SV(93) Modeller
Sammenkoblede stabelhøyder
5mm, 6mm, 7mm, 9mm, 11mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,156" (3,96mm)
Antall posisjoner
100
Baseproduktnummer
Avstand
0,024" (0,60mm)