FX8C-100P-SV1(92)
DigiKeys produktnummer
26-FX8C-100P-SV1(92)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-FX8C-100P-SV1(92)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-FX8C-100P-SV1(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FX8C-100P-SV1(92)
Beskrivelse
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Posisjoner konnektor Hode, Kontakter for ytterdeksel Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8C-100P-SV1(92) Modeller
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
6mm, 11mm
Kontakttype
Hode, Kontakter for ytterdeksel
Høyde over tavlen
0,214" (5,45mm)
Antall posisjoner
100
Baseproduktnummer
Avstand
0,024" (0,60mm)