FX8-120S-SV(22)
DigiKeys produktnummer
H126131TR-ND - Tape og spole (TR)
H126131CT-ND - Båndavsnitt (CT)
H126131DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FX8-120S-SV(22)
Beskrivelse
CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8-120S-SV(22) Modeller
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
3mm, 4mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,089" (2,26mm)
Antall posisjoner
120
Baseproduktnummer
Avstand
0,024" (0,60mm)