FH34SRJ-7S-0.5SH(50)
DigiKeys produktnummer
26-FH34SRJ-7S-0.5SH(50)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-FH34SRJ-7S-0.5SH(50)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-FH34SRJ-7S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FH34SRJ-7S-0.5SH(50)
Beskrivelse
CONN FFC FPC 7POS 0.5MM R/A
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
7 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Over- og underside 0,020" (0,50mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FH34SRJ-7S-0.5SH(50) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC), Halogenfri
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Aktuatormateriale
Polyamid (PA), Nylon
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Null innstikkskraft (ZIF)
Flat flekstype
FFC, FPC
Nominell spenning
50V
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Over- og underside
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner
7
Nominell strøm (AMP)
0,5A
Avstand
0,020" (0,50mm)
Kontaktoverflate-tykkelse
1,97µin (0,050µm)
Terminaler
Loddetinn
Kabinettfarge
Grå
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm
Aktuatorfarge
Svart
Høyde over tavlen
0,039" (1,00mm)