FH26W-57S-0.3SHW(60)
FH26W-57S-0.3SHW(60)
FH26W-57S-0.3SHW(60)
DigiKeys produktnummer
H125807TR-ND - Tape og spole (TR)
H125807CT-ND - Båndavsnitt (CT)
H125807DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FH26W-57S-0.3SHW(60)
Beskrivelse
CONN FPC BOTTOM 57POS 0.3MM R/A
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
57 posisjon FPC konnektorer Kontakter, Underside 0,012" (0,30mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FH26W-57S-0.3SHW(60) Modeller
Kategori
Kabelendetype
Konisk
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Delestatus
Aktiv
Aktuatormateriale
Polyamid (PA), Nylon
Flat flekstype
FPC
Funksjoner
Null innstikkskraft (ZIF)
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Nominell spenning
30V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Underside
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Antall posisjoner
57
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94 HB
Avstand
0,012" (0,30mm)
Nominell strøm (AMP)
0,2A
Terminaler
Loddetinn
Kabinettfarge
Svart
FFC, FCB-tykkelse
0,20mm
Aktuatorfarge
Brun
Høyde over tavlen
0,039" (1,00mm)