FH19C-7S-0.5SH(05) er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
Datablad
7 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Underside 0,020" (0,50mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FH19C-7S-0.5SH(05)
DigiKeys produktnummer
HFN407TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FH19C-7S-0.5SH(05)
Beskrivelse
CONN FFC BOTTOM 7POS 0.5MM R/A
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Kabelendetype
Konisk
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Delestatus
Utdatert
Aktuatormateriale
Flytende krystallpolymer (LPC), Polyfenylensulfid (PPS)
Flat flekstype
FFC, FPC
Funksjoner
Loddemontering, Null innstikkskraft (ZIF)
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Nominell spenning
50V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Underside
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Antall posisjoner
7
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,020" (0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
0,5A
Terminaler
Loddetinn
Kabinettfarge
Beige
FFC, FCB-tykkelse
0,20mm
Aktuatorfarge
Brun
Høyde over tavlen
0,035" (0,88mm)