ER8-40P-0.8SV-5H
DigiKeys produktnummer
H125540TR-ND - Tape og spole (TR)
H125540CT-ND - Båndavsnitt (CT)
H125540DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ER8-40P-0.8SV-5H
Beskrivelse
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 Posisjoner konnektor Hode, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ER8-40P-0.8SV-5H Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontakttype
Hode, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
10mm, 12mm
Antall posisjoner
40
Høyde over tavlen
0,351" (8,91mm)
Avstand
0,031" (0,80mm)