DF57H-4P-1.2V(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF57H-4P-1.2V(51)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-DF57H-4P-1.2V(51)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-DF57H-4P-1.2V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DF57H-4P-1.2V(51)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 4POS 1.2MM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering 4 posisjon 0,047" (1,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF57H-4P-1.2V(51) Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Festetype
Svinglås
Serie
Isoleringshøyde
0,055" (1,40mm)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktform
Rektangulær
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
8,00µin (0,203µm)
Kontakttype
Hannblad
Kontaktmateriale
Messing
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Antall posisjoner
Funksjoner
Loddemontering
Antall rader
1
Driftstemperatur
-35°C – 85°C