DF4-18DP-2C
DigiKeys produktnummer
H2603-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DF4-18DP-2C
Beskrivelse
CONN HSG CRIMP 18POS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
18 Posisjon Hus Kontakt Svart Klemforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF4-18DP-2C Modeller
Kategori
Avstand på tavlesiden
0,079" (2,00mm)
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Antall rader
2
Serie
Radavstand
0,079" (2,00mm)
Emballasje
Pose
Kabelterminering
Klemforbindelse
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontaktpinner selges separat
Kontakttype
Hus
Farge
Svart
Antall posisjoner
18
Baseproduktnummer
Kabelavstand
0,079" (2,00mm)