DF4-16DP-2C
DigiKeys produktnummer
H2602-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DF4-16DP-2C
Beskrivelse
CONN HSG CRIMP 16POS
Detaljert beskrivelse
16 Posisjon Hus Kontakt Svart Klemforbindelse
EDA-/CAD-modeller
DF4-16DP-2C Modeller
Kategori
Avstand på tavlesiden
0,079" (2,00mm)
Radavstand
0,079" (2,00mm)
Antall posisjoner
16
Baseproduktnummer
Kabelavstand
0,079" (2,00mm)