DF4-12DP-2C
DigiKeys produktnummer
H2600-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DF4-12DP-2C
Beskrivelse
CONN HSG CRIMP 12POS
Detaljert beskrivelse
12 Posisjon Hus Kontakt Svart Klemforbindelse
EDA-/CAD-modeller
DF4-12DP-2C Modeller
Kategori
Avstand på tavlesiden
0,079" (2,00mm)
Serie
Radavstand
0,079" (2,00mm)
Emballasje
Pose
Kabelterminering
Klemforbindelse
Funksjoner
Kontaktpinner selges separat
Kontakttype
Hus
Farge
Svart
Antall posisjoner
12
Baseproduktnummer
Kabelavstand
0,079" (2,00mm)