DF14A-6P-1.25H(52) | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | DF14A-6P-1.25H(52) |
Beskrivelse | CONN HEADER SMD R/A 6POS 1.25MM |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Stikkontaktuttak Overflatemontering, Høyrevinklet 6 posisjon 0,049" (1,25mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DF14A-6P-1.25H(52) Modeller |
Kategori | Kontaktlengde - innstikk 0,087" (2,21mm) |
Produsent | Isoleringshøyde 0,098" (2,50mm) |
Serie | Kontaktform Kvadrat |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kontaktoverflate - paring Gull |
Delestatus Aktiv | Kontaktoverflate-tykkelse - paring 3,94µin (0,100µm) |
Kontakttype | Kontaktoverflate - stolpe Gull |
Kontakttype Hannpinne | Kontaktmateriale Messing |
Avstand - innstikk | Isoleringsmateriale Polyamid (PA), Nylon |
Antall posisjoner | Funksjoner Loddemontering |
Antall rader 1 | Driftstemperatur -35°C – 85°C |
Antall posisjoner lastet Alle | Materialets brennbarhetsklassifisering UL94V-0 |
Stil | Isoleringsfarge Beige |
Deksel Med deksel - 4Vegger | Nominell strøm (AMP) 1A |
Monteringstype | Nominell spenning 150VAC |