DF14-8P-1.25H(52)
DigiKeys produktnummer
26-DF14-8P-1.25H(52)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-DF14-8P-1.25H(52)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-DF14-8P-1.25H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DF14-8P-1.25H(52)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 8POS 1.25MM
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering, Høyrevinklet 8 posisjon 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF14-8P-1.25H(52) Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,087" (2,21mm)
Produsent
Isoleringshøyde
0,098" (2,50mm)
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
3,94µin (0,100µm)
Kontakttype
Kontaktoverflate - stolpe
Funksjoner
Kortskinne, Loddemontering
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Nominell strøm (AMP)
1A
Monteringstype
Nominell spenning
150VAC