DF13A-2P-1.25H(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF13A-2P-1.25H(51)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-DF13A-2P-1.25H(51)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-DF13A-2P-1.25H(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DF13A-2P-1.25H(51)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering, Høyrevinklet 2 posisjon 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF13A-2P-1.25H(51) Modeller
Kategori
Festetype
Sperrehake
Produsent
Isoleringshøyde
0,142" (3,60mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate - paring
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
8,00µin (0,203µm)
Kontakttype
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Hannpinne
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Avstand - innstikk
Funksjoner
Loddemontering
Antall posisjoner
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Antall rader
1
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Beige
Stil
Nominell strøm (AMP)
1A
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell spenning
150V