AU1FR-24P(805)
DigiKeys produktnummer
26-AU1FR-24P(805)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-AU1FR-24P(805)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-AU1FR-24P(805)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AU1FR-24P(805)
Beskrivelse
RECEPTACLE, 24 POS., MALE, RIGHT
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
USB-C (USB TYPE-C) Plugg Kontakt 24 Posisjoner Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Antall porter
1
Serie
Nominell strøm (AMP)
5A