A3A-24PA-2SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10955-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A3A-24PA-2SV(71)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 24POS 2MM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering 24 posisjon 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A3A-24PA-2SV(71) Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,138" (3,50mm)
Produsent
Isoleringshøyde
0,071" (1,80mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Emballasje
Rør
Kontaktoverflate - paring
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
8,00µin (0,203µm)
Kontakttype
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktmateriale
Messing
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Polyfenylensulfid (PPS)
Antall posisjoner
Funksjoner
Kortskinne
Antall rader
2
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Radavstand - innstikk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Brun
Stil
Nominell strøm (AMP)
1A
Deksel
Uten deksel
Nominell spenning
200V
Monteringstype
Sammenkoblede stabelhøyder
6mm, 8,8mm