GK220S24-150W
DigiKeys produktnummer
3986-GK220S24-150W-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GK220S24-150W
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC, 127 – 370VDC Inngang
Kategori
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3000 V
Emballasje
Kasse
Effektivitet
0,88
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Type
Kapslet
Funksjoner
OLP, OTP, OVP, SCP
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
90 – 264VAC, 127 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
6,26" L x 3,82" B x 1,18" H (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
6250 mA