T50RTM250HSM4
DigiKeys produktnummer
1436-1835-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T50RTM250HSM4
Beskrivelse
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 8.39"
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard, Kan frigjøres Svart 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 50 pund (22,68kg)
Kategori
Lengde - faktisk
0,699' (213,13mm, 8,39")
Produsent
HellermannTyton
Monteringstype
Trykkmontering, Gran
Emballasje
Bulk
Strekkstyrke
50 pund (22,68kg)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Varmestabilisert
Type trådforbindelse/buntebånd
Standard, Kan frigjøres
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Lengde - omtrentlig
8,5"
Farge
Svart
Settets diameter
1,97" (50,00mm)
Baseproduktnummer
Bredde
0,185" (4,70mm)