S7191-45R
DigiKeys produktnummer
952-2739-2-ND - Tape og spole (TR)
952-2739-1-ND - Båndavsnitt (CT)
952-2739-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S7191-45R
Beskrivelse
RFI SHLD FINGER PHOS GOLD SOLDER
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RFI Skjermingsfinger Fosfor-bronse Gull Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S7191-45R Modeller
Kategori
Høyde
0,197" (5,00mm)
Produsent
Harwin Inc.
Materiale
Fosfor-bronse
Serie
Plettering (belegning)
Gull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Plettering - tykkelse
Flash
Delestatus
Aktiv
Tilbehørsmetode
Loddetinn
Type
Skjermingsfinger
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Bredde
0,118" (3,00mm)
Baseproduktnummer
Lengde
0,177" (4,50mm)