M40-3100545R
DigiKeys produktnummer
952-1665-2-ND - Tape og spole (TR)
952-1665-1-ND - Båndavsnitt (CT)
952-1665-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
M40-3100545R
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 0.039 GOLD SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,039" (1,00mm) Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
M40-3100545R Modeller
Kategori
Festetype
Mottakt
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
Flash
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Isoleringsfarge
Svart
Delestatus
Aktiv
Isoleringshøyde
0,089" (2,26mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontakttype
Hunnkontakt
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Kort til kort
Sammenkoblede stabelhøyder
4,25mm
Antall posisjoner
Funksjoner
Kortskinne, Automatisk bestykning
Antall posisjoner lastet
Alle
Nominell strøm (AMP)
1A
Avstand - innstikk
Bruksområder
Generell bruk, Industri, Telekommunikasjon
Antall rader
2
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA6T), nylon 6T, glassfylt
Radavstand - innstikk
0,039" (1,00mm)