G125-MH104M4-04AD000P
DigiKeys produktnummer
952-G125-MH104M4-04AD000P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G125-MH104M4-04AD000P
Beskrivelse
HDR MALE R/A 4PWR + 4SIGNAL
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 8 (4 + 4 strøm) posisjon 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-MH104M4-04AD000P Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Festetype
Skruelås
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Emballasje
Remse
Isoleringshøyde
0,208" (5,30mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Rund
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Avstand - innstikk
Kontaktmateriale
Beryllium-kobber, Fosfor-bronse
Antall posisjoner
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T
Antall rader
2
Funksjoner
Motflens, Monteringsflens, Polariseringsnøkkel
Radavstand - innstikk
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Antall posisjoner lastet
Alle
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Isoleringsfarge
Grønn
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell strøm (AMP)
2A, 10A