G125-FV10805F3-2AB2ABP
DigiKeys produktnummer
952-G125-FV10805F3-2AB2ABP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G125-FV10805F3-2AB2ABP
Beskrivelse
CONN F-HDR 4PWR 8SIG PCB VERT
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 (8 + 4 strøm) Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,049" (1,25mm) Gjennomgående hull Gull
EDA-/CAD-modeller
G125-FV10805F3-2AB2ABP Modeller
Isoleringshøyde
0,207" (5,25mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktlengde - stolpe
0,118" (3,00mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Funksjoner
Motflens, Monteringsflens, Automatisk bestykning, Polariseringsnøkkel
Nominell strøm (AMP)
2A, 10A
Avstand - innstikk
Nominell spenning
450V
Radavstand - innstikk
0,049" (1,25mm)