G125-FS11005F2P
G125-FS11005F2P
Harwin’s Company Overview
G125-FS11005F2P
DigiKeys produktnummer
952-4101-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G125-FS11005F2P
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 0.049 GOLD SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,049" (1,25mm) Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-FS11005F2P Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Produsent
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
8,00µin (0,203µm)
Serie
Isoleringsfarge
Grønn
Emballasje
Remse
Isoleringshøyde
0,207" (5,25mm)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Kontakttype
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Hunnkontakt
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Stil
Kort til kort eller kabel
Sammenkoblede stabelhøyder
7,33mm, 7,4mm
Antall posisjoner
Funksjoner
Automatisk bestykning, Polariseringsnøkkel
Antall posisjoner lastet
Alle
Nominell strøm (AMP)
2A
Avstand - innstikk
Nominell spenning
450V
Antall rader
2
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), nylon 4T, glassfylt, halogenfri
Radavstand - innstikk
0,049" (1,25mm)