G125-22496F1-01-08-01
DigiKeys produktnummer
952-G125-22496F1-01-08-01-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G125-22496F1-01-08-01
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 (8 + 2 strøm) Rektangulære konnektorer – kabinett Stikkontakt Grønn 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G125-22496F1-01-08-01 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Radavstand
0,049" (1,25mm)
Produsent
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Serie
Kontaktterminering
Klemforbindelse
Emballasje
Pose
Festetype
Skruelås
Delestatus
Aktiv
Farge
Grønn
Kontakttype
Funksjoner
Skruelåser, Motflens, Polariseringsnøkkel
Kontakttype
Hunnkontakt
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), nylon 4T, glassfylt, halogenfri
Antall posisjoner
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Avstand
0,049" (1,25mm)