B1501NB--20D003013U1930
DigiKeys produktnummer
3147-B1501NB--20D003013U1930TR-ND - Tape og spole (TR)
3147-B1501NB--20D003013U1930CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3147-B1501NB--20D003013U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
B1501NB--20D003013U1930
Beskrivelse
3.2(L) X 1.6(W) X 1.1(H)MM
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Blå 470nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 1206 (3216 metrisk)
Kategori
Linsestørrelse
2,00mm x 1,60mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Serie
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
468nm
Konfigurasjon
Uavhengig
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Linsefarge
Fargeløs
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Størrelse/dimensjon
3,20mm L x 1,60mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
1,20mm