CAP-60/5/440R
DigiKeys produktnummer
3766-CAP-60/5/440R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CAP-60/5/440R
Beskrivelse
CAP FILM 60UF/5UF 370-440V RND
Kategori
Nominell spenning
440 V
Produsent
Hartland Controls/Littelfuse
Dielektrisk materiale
Polypropylen (PP)-film, Metallisert
Serie
Bruksområder
Motorkjøring
Emballasje
Boks
Størrelse/dimensjon
4,800" L x 2,460" B (121,92mm x 62,48mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
2,460" (62,48mm)
Kapasitans
5µF, 60µF
Monteringstype
Chassismontering
Toleranse
±3%