CAP-60/5/440R | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 3766-CAP-60/5/440R-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CAP-60/5/440R |
Beskrivelse | CAP FILM 60UF/5UF 370-440V RND |
Kundereferanse | |
Datablad | Datablad |
Kategori | Nominell spenning 440 V |
Produsent Hartland Controls/Littelfuse | Dielektrisk materiale Polypropylen (PP)-film, Metallisert |
Serie | Bruksområder Motorkjøring |
Emballasje Boks | Størrelse/dimensjon 4,800" L x 2,460" B (121,92mm x 62,48mm) |
Delestatus Aktiv | Høyde - sittende (maks) 2,460" (62,48mm) |
Kapasitans 5µF, 60µF | Monteringstype Chassismontering |
Toleranse ±3% | Kapsling Radial, Kapling - QC-terminaler |