CAP-25/10/440R
DigiKeys produktnummer
3766-CAP-25/10/440R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CAP-25/10/440R
Beskrivelse
CAP FILM 25UF/10UF 370-440V RND
Kategori
Nominell spenning
440 V
Produsent
Hartland Controls/Littelfuse
Dielektrisk materiale
Polypropylen (PP)-film, Metallisert
Serie
Bruksområder
Motorkjøring
Emballasje
Boks
Størrelse/dimensjon
3,820" L x 2,070" B (97,03mm x 52,58mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
2,070" (52,58mm)
Kapasitans
10µF, 25µF
Monteringstype
Chassismontering
Toleranse
±3%