1455N1201BU
1455N1201BU
1455N1201BU
DigiKeys produktnummer
HM2956-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1455N1201BU
Beskrivelse
BOX ALUM BLUE 4.72"L X 4.06"W
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Boks Aluminium Blå Endepanel(er) 4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm) X 2,087" (53,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1455N1201BU Modeller
Kategori
Område (L x B)
19,2in² (124cm²)
Produsent
Konstruksjon
Endepanel(er)
Serie
Materiale
Emballasje
Pose
Farge
Blå
Delestatus
Aktiv
Tykkelse
0,060" (1,52mm)
Beholdertype
Boks
Funksjoner
Kortskinner
Størrelse/dimensjon
4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm)
Fraktinfo
Sendt fra DigiKey
Høyde
2,087" (53,00mm)