BZT52B18
DigiKeys produktnummer
4786-BZT52B18TR-ND - Tape og spole (TR)
4786-BZT52B18CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4786-BZT52B18DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52B18
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12.6 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
500 mW