G2K3N10H
DigiKeys produktnummer
4822-G2K3N10HTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
G2K3N10H
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 2A SOT-223
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 2A (Tc) 2,4W (Tc) Overflatemontering SOT-223
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
220mOhm ved 2A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Effekttap (maks)
2,4W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
FET-type
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V