WR9HE500CCP-F(R6B)
WR9HE500CCP-F(R6B)
WR9HE500CCP-F(R6B)
DigiKeys produktnummer
1939-1466-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
WR9HE500CCP-F(R6B)
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WR9HE500CCP-F(R6B) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømforbruk uten belastning
75mW (maks)
Produsent
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Region-bruk
Nord-Amerika
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 11,0mm
Skjema
Veggmontering (klasse II)
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangstype
Fast blad
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,62" L x 1,00" B x 2,02" H (66,5mm x 25,5mm x 51,3mm)
Utgangsspenning
12V
Godkjenningsbyrå
CB, cULus, EAC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Strøm - utgang (maks)
500mA
Standardnummer
Effekt (watt)
6 W