TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
DigiKeys produktnummer
1939-1404-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Detaljert beskrivelse
19V 60 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
EDA-/CAD-modeller
TR9KZ3158LCP-N(R6B) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)
Produsent
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 11,0mm
Skjema
Bordversjon (klasse II)
Ledningslengde
60,2" (1,53m)
Inngangskontakt
IEC 320-C8
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,76" L x 2,05" B x 1,30" H (121,0mm x 52,0mm x 33,0mm)
Utgangsspenning
19V
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, RCM, PSE, UKRSepro, VCCI
Strøm - utgang (maks)
3,15A
Standardnummer
60335-1; 60950-1
Effekt (watt)
60 W