TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
DigiKeys produktnummer
1939-1381-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Detaljert beskrivelse
24V 90 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
EDA-/CAD-modeller
TR9KI3750CCP-IM(R6B) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)
Produsent
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 11,0mm
Skjema
Bordversjon (klasse II)
Ledningslengde
47,2" (1,20m)
Inngangskontakt
IEC 320-C8
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
5,88" L x 2,46" B x 1,32" H (149,4mm x 62,6mm x 33,5mm)
Utgangsspenning
24V
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Strøm - utgang (maks)
3,75A
Standardnummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Effekt (watt)
90 W