TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
DigiKeys produktnummer
1939-1374-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TR9KI1500CCPIMNAR6B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Detaljert beskrivelse
24V 36 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
EDA-/CAD-modeller
TR9KI1500CCPIMNAR6B Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømforbruk uten belastning
75mW (maks)
Produsent
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 11,0mm
Skjema
Bordversjon (klasse II)
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangskontakt
IEC 320-C8
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,13" L x 1,97" B x 1,40" H (105,0mm x 50,0mm x 35,5mm)
Utgangsspenning
24V
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Strøm - utgang (maks)
1,5A
Standardnummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Effekt (watt)
36 W