TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
DigiKeys produktnummer
1939-1293-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TR9CR3000T00-IM(R6B)
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 90W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30V 90 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TR9CR3000T00-IM(R6B) Modeller
Kategori
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)
Produsent
GlobTek, Inc.
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
59" (1,50m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
5,88" L x 2,47" B x 1,34" H (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Utgangsspenning
30V
Standardnummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Strøm - utgang (maks)
3A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
90 W