CR20LW11852M0TT(R)
CR20LW11852M0TT(R)
CR20LW11852M0TT(R)
DigiKeys produktnummer
1939-1869-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CR20LW11852M0TT(R)
Beskrivelse
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelenhet 2,0mm ID, 5,5mm YD Plugg, rett vinkel, gjengelås, til ledninger Rund 6,6' (2,00m)
Kategori
Stil
Plugg, rett vinkel, gjengelås, til ledninger
Produsent
GlobTek, Inc.
Lengde
6,6' (2,00m)
Emballasje
Bulk
Kabeltype
Rund
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Kontakttype
2,0mm ID, 5,5mm YD