FFC2A32-40-T
DigiKeys produktnummer
2073-FFC2A32-40-TTR-ND - Tape og spole (TR)
2073-FFC2A32-40-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2073-FFC2A32-40-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FFC2A32-40-T
Beskrivelse
CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,020" (0,50mm) Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FFC2A32-40-T Modeller
Kategori
Kabelendetype
Konisk
Produsent
GCT
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Delestatus
Aktiv
Aktuatormateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Flat flekstype
FFC, FPC
Funksjoner
Loddemontering, Null innstikkskraft (ZIF)
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
30V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Vertikal - 1-sidig
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Antall posisjoner
40
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,020" (0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
0,2A
Terminaler
Loddetinn
Kabinettfarge
Naturell
FFC, FCB-tykkelse
0,30mm
Aktuatorfarge
Svart
Høyde over tavlen
0,167" (4,25mm)