CAB505RF-0150-A-1-E
DigiKeys produktnummer
2073-CAB505RF-0150-A-1-E-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CAB505RF-0150-A-1-E
Beskrivelse
COAX CBL MHF1 TO RP-SMA 5.9"
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial I-PEX MHF1 til RP-SMA RG-178 5,906" (150,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAB505RF-0150-A-1-E Modeller
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hunn
Produsent
GCT
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Serie
Lengde
5,906" (150,00mm)
Emballasje
Pose
Kabeltype
RG-178
Delestatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
I-PEX MHF1 til RP-SMA
Totalimpedans
50 Ohms
1. kontakt
RP-SMA-uttak
Frekvens - maks
3 GHz
Kjønn 1. kontakt
Hann
Farge
Brun
1. kontaktfestetype
Panelmontering
Funksjoner
Rustfritt stål 303, IP-klassifisert uparet (separert)
Monteringsfunksjon for 1. kontakt
Gjennomføring - mutter på forside
Driftstemperatur
-40°C – 85°C