10-26-D-0254-C-4-08-4-T er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Molex
26 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
10-26-D-0254-C-4-08-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-10-26-D-0254-C-4-08-4-T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
10-26-D-0254-C-4-08-4-T
Beskrivelse
1MM PITCH FFC, 26 CONTACTS, D TY
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
10,0" (254,0mm)
Emballasje
Boks
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)