10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 483
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
Molex
På lager: 0
På lager: 904
Nytt produkt
26 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF
Beskrivelse
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 26 CO
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Antall ledere
26
Produsent
GCT
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
10,0" (254,0mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)