05-30-D-0127-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-30-D-0127-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-30-D-0127-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 30
Detaljert beskrivelse
30 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
5,000" (127,00mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)