05-20-A-0304-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-20-A-0304-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-20-A-0304-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 20
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
Kategori
Antall ledere
20
Produsent
GCT
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
12,0" (304,8mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)