05-16-A-0203-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-16-A-0203-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-16-A-0203-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 16
Detaljert beskrivelse
16 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Kategori
Antall ledere
16
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
7,992" (203,00mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)