05-10-A-0203-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-10-A-0203-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-10-A-0203-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 10
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Kategori
Antall ledere
10
Produsent
GCT
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
7,992" (203,00mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)