05-08-A-0254-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-08-A-0254-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-08-A-0254-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 8 C
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Kategori
Antall ledere
8
Produsent
GCT
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
10,0" (254,0mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)