05-06-D-0030-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-06-D-0030-A-4-06-4-G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-06-D-0030-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 6 C
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
Kategori
Antall ledere
6
Produsent
GCT
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
1,181" (30,00mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)